Každé auto musí někde parkovat!

Parkování, problém dnešní doby. Domácnosti vlastní čím dál více aut a parkovacích míst je pochopitelně pouze omezený počet. Co se týče větších měst, je to velký problém i přesto, že jsou parkoviště placená, často na nich místo nemůžete najít. To je ale náš svět dospělých, který se rozhodně musí časem řešit například podzemním parkováním, ale v dětském světě hraček to nebude ještě tak žhavé a malá autíčka budou vždy mít kde zaparkovat.podzemní garáž
Každý kluk a i některá holčička se může chlubit slušnou sbírkou autíček, náklaďáků, či vozů záchranných složek. Autíčka často parkují v krabicích nebo pod stoly, udělejte svému dítěti radost a pořiďte mu dřevěné parkoviště!
Díky této hračce si může i malý obdivovatel autíček vyzkoušet, jak vyjet s autem až nahoru na parkoviště. Výhodou je, že pokud se mu to nepodaří, k dispozici je výtah, který je součástí produktu. Auto do něj jednoduše vloží a vytáhne nahoru. Celá hračka je kompletně vyrobená ze dřeva, kromě výtahu se můžete těšit i na dřevěná autíčka, která jsou součástí balení a přesně sedí na silnici. Hračka je vhodná již pro menší děti, kolem tří let. Velmi brzo můžou trénovat svou šikovnost a uvidíte, že časem přijdou na fintu, která jim pomůže vyřešit nesnáze při padání autíčka.auto v podzemní garáži
Nejen, že toto dřevěné parkoviště děti zabaví na celá odpoledne, ale taktéž je naučí zručnosti a hlavně díky materiálu, z kterého je celá hračka vyrobena, je produkt zdravotně nezávadný a velmi stabilní, takže hurá těžce pro děti rozbitný!
Až potom pojedete společně s celou rodinou autem, bude vám váš malý uličník radit, jak zaparkovat, protože dost podobně je komponováno jeho dřevěné parkoviště s garáží, které sídlí v dětském pokojíčku. Kromě jiného můžete doporučit tuto hračku i do školky, kde si s ní děti i společně vyhrají a mohou sdílet svou zálibu v autech!