Pronajměte si elektrocentrálu

Potřebujete elektrocentrálu? Potřebujete elektrocentrálu bez starostí? Obraťte se na nás! Naše firma se specializuje právě na pronájem elektrocentrál. A nejen to! Nabízíme služby, díky kterým pro vás zapůjčení elektrocentrály bude bez starostí. Vše vyřešíme za vás!

muži na stavbě

Naše firma se specializuje na pronájem elektrocentrál, pronájem rozvaděčů, pronájem kabeláže a v neposlední řadě také na pronájem palivových nádrží.
Jsme firma, která se pečlivě stará o své zákazníky, a proto vám poskytujeme kompletní balíček služeb spojených s pronájmem elektrocentrály. Elektrocentrálu vám dopravíme na požadované místo po celé České republice, připojíme ji a náš technický pracovník zajistí veškerou obsluhu a doplňování phm do elektrocentrály. No, nezní to skvěle? A tím rozhodně nekončíme!

V naší nabídce naleznete elektrocentrály s malým výkonem od 12 kW až po elektrocentrály s vysokým výkonem až 1800 kVA. Naše nabídka obsahuje elektrocentrály stacionární, to znamená bez vozíku a také elektrocentrály mobilní, na které je nutné mít řidičské oprávnění skupiny B + E.
Co naše elektrocentrály umí? Dodat elektřinu! Opravdu, naše elektrocentrály dodávají 100 % výkonu. Dokážeme vám nabídnout také dvě elektrocentrály Twin, které sdílí společně výkon. Dodávka elektřiny je potom vysoce spolehlivá. Elektrocentrály jsou vybaveny automatickým startem elektrocentrály ATS, který využíváme u dlouhodobých pronájmů.

stavba budovy

Potřebujete náhle elektrocentrálu? Obraťte se na nás! Nezávazně pro vás vypracujeme cenovou nabídku!
Naše elektrocentrály jsou vysoce spolehlivé a bezpečné. Kvalita je pro nás až na prvním místě. Provádíme pravidelný servis a zkoušky elektrocentrál. Samozřejmostí je také pravidelná výměna filtrů. Nepůjčujeme nic, co nemáme sami vyzkoušené!
Kvalita, spolehlivost a dokonalý servis! To je naše firma Valeon.

4/5 - (1 vote)