Sídlo společnosti už nemusíte mít v pronajatých prostorách

Prostory kamenného typu jsou zastaralou volbou, která vám však ubírá spoustu peněz. Za nájmy se platí vysoké částky a mnohdy kanceláře ani tolik nevyužíváme. Mnoho podnikatelů v nich celé dny nevysedává, tak proč platit měsíčně ty nehorázné sumy? Máte i jiné možnosti, jak si zajistit kancelář.
Virtuální sídlo Praha nebo některé jiné město? Na výběr je jich hned několik dalších a za stejně levné ceny. Dostanete lukrativní adresu. Především to bude důvěryhodná adresa, kam vám může chodit pošta. Budeme Vám ji přijímat a přeposílat. Dostanete svou vlastní kancelář, kterou budete moci kdykoliv využít. Plně vybavená se všemi výhodami. Zajistíme také velkou jednací místnost, pokud budete potřebovat pozvat své obchodní partnery, udělat meeting, nebo připravit setkání s klienty. Všechno bude zařízené, nic pro nás není problém. desk
· Na budově bude samozřejmě uvedená vaše firma, název, také IČO či další iniciály. Vše provádíme samozřejmě tak, aby to bylo v souladu s našimi zákony. Dle platné ústavy České Republiky a vydaných norem a prohlášení.

Za tuto službu provozovanou po dobu jednoho roku budete platit velice nízkou částku

Naše služby jsou zde pro každého klienta, podnikatele, obchodníka či jakoukoliv firmu. Mnoho lidí, kteří začínají, potřebují pomoci a poradit s podnikáním. Pokud vše již znáte, pak rozhodně víte, že výdaje za vysoké nájmy představují jenom ztráty, kterým však díky tomuto způsobu můžete zabránit. Pro některé je to opravdu vysvobození, protože už čekali na nějakou takovouto či podobnou formu, kdy budou mít pouze virtuální sídlo firmy, nebo virtuální kancelář.
· Zajišťujeme i mnoho dalších nadstandardních záležitostí. Stačí se na nás s konkrétními požadavky obrátit. Kancelář přímo v centru Prahy, není žádnou výjimkou. Můžete mít lukrativní adresu a spolehlivé partnery, na které se můžete kdykoliv obrátit. girl